Beauty

Jak przygotować skórę twarzy na lato?

5 zabiegów kosmetycznych na twarz, które przygotują Twoją skórę na lato.

Ponieważ po zimie mamy skórę matową i pozbawioną blasku, wiosna to idealny czas na zabiegi kosmetyczne, które przygotują naszą skórę na lato.

Przedstawię pięć różnych zabiegów, które przygotują naszą skórę na słońce i sprawią, że nasz cera będzie promienna i nie będzie wymagała zbyt wiele trudu, żeby latem wyglądać pięknie.

W letnie upalne dni ograniczamy makijaż do lekkiego podkładu najlepiej z filtrem, dlatego dobrze jest mieć skórę twarzy tak przygotowaną, żeby wyglądała świeżo i naturalnie przez całe lato.

Korzystałam z wszystkich tych zabiegów. Moje ulubione to mezoterapia mikroigłowa i geneo. Z mezoterapii mikroigłowej korzystam, wtedy, kiedy mam trochę więcej czasu na zregenerowanie się mojej skóry. Moja twarz po tym zabiegu jest oczyszczona, pory praktycznie niewidoczne, czuję mocne napięcie i wiem, że przez dłuższy czas nie muszę martwić się o dobrą kondycję skóry.

Geneo to według mnie superszybki zabieg, delikatnie złuszczający i dotleniający. Uwielbiam go jako zabieg bankietowy, ponieważ od razu widać efekty.

A zatem, jak najlepiej przygotować skórę na lato i jaki wybrać zabieg w gabinecie kosmetycznym?

zabiegi na twarz

Zabieg Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

Pomysł wbijania drobnych igieł w skórę może wydawać się dziwny, ale w rzeczywistości znacznie poprawi kondycję Twojej skóry. Mezoterapia mikroigłowa to coraz popularniejszy trend w pielęgnacji skóry, który zasługuje na to, żeby bliżej przyjrzeć się temu zabiegowi. Jest świetną opcją, jeśli chcemy oczyścić twarz, pozbyć się drobnych zmarszczek, zmniejszyć widoczność blizn i wyrównać koloryt skóry.

Dlaczego mezoterapia mikroigłowa jest to idealny zabieg przed latem?

W przeciwieństwie, do niektórych innych ,bardziej inwazyjnych opcji, zabieg mezoterapii mikroigłowej ma bardzo krótki okres regeneracji, ale daje zauważalne rezultaty. Już po pierwszym zabiegu widzimy poprawę. Twarz wygląda młodziej, jest oczyszczona i nabiera blasku. Znikają przebarwienia i rozszerzone pory, dodatkowo zagęszcza i liftinguje owal twarzy.

Więcej o zabiegach możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładce Mezoterapia mikroigłowa Dermapen

Thermolifting falami radiowymi

Łagodny, bezpieczny i niesamowity zabieg odmładzający, sprawi, że latem będziesz wyglądać młodo nawet bez makijażu. Natychmiastowy lifting, owalu twarzy i redukcja drobnych zmarszczek to najbardziej widoczne efekty tego zabiegu.

Dlaczego thermolifting jest idealny przed latem?

Ten ulubiony przez kobiety zabieg na twarz trwa około 60 minut i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Przeznaczony jest dla wszystkich typów skór i nie wymaga specjalnej ochrony przeciw słonecznej.

Więcej o zabiegach możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładce Thermolifting

zabiegi na twarz

Peelingi chemiczne, najlepszy zabieg zarówno dla skór tłustych, jak i nadmiernie przesuszonych

Peelingi chemiczne są niezmiennie popularną opcją złuszczania i oczyszczania skóry. Skutecznie usuwają przebarwienia i wygładzają drobne zmarszczki.

Dlaczego peelingi chemiczne są bardzo dobrą metodą przygotowania skóry do lata?

Ponieważ pozbawiona starego naskórka będzie bardziej rozświetlona, a zwiększono nawodnienie skóry uchroni ją przed nadmiernym przesuszeniem. Skóra będzie bardziej odporna na podrażnienia wywołane nadmiarem słońca.

Należy jednak pamiętać o zastosowaniu kremów z wyższym filtrem min. 30

Więcej o zabiegach możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładce Peelingi Chemiczne

Mikrodermabrazja: delikatny zabieg ,który gwarantuje naturalny blask naszej skóry

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg, który natychmiast poprawia wygląd skóry, polega on na ściągnięciu zrogowaciałego naskórka. Dzięki czemu skóra odzyskuje swój naturalny blask i lepiej absorbuje kremy i inne kosmetyki stosowane w domowej pielęgnacji.

Dlaczego mikrodermabrazja jest idealna na lato?

Oczyści skórę po zimie, poprawi koloryt  i zredukuje niewielkie zmarszczki. Jeśli Twoja skóra potrzebuje tylko niewielkiego oczyszczenia , mikrodermabrazja jest najlepszą opcją, która sprawi, że szybko uzyskasz zamierzony efekt. Jeśli chcesz uzyskać trwalsze i mocniejsze rezultaty, zaplanuj serię zabiegów.

Więcej o zabiegach możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładce Mikrodermabrazja

 

 

zabiegi na twarz

Geneo – nowoczesny zabieg, który zapewnia kompleksową pielęgnację skóry

Zabieg polega przede wszystkim na złuszczeniu, dotlenieniu i wzmocnieniu wchłaniania przez skórę substancji aktywnych zawartych w kapsułce w tym: kwasu hialuronowego, azelainowego i kojowego oraz retinolu.

Dlaczego geneo jest dobrym zabiegiem przed latem ?

Złuszczona i dotleniona oraz dobrze odżywiona skóra będzie w doskonałej formie przez całe lato. Będzie odmłodzona, ujędrniona, pozbawiona zmarszczek oraz pełna blasku.

Geneo jest też idealnym zabiegiem bankietowym, który trwa maksymalnie do godziny i daje efekt od razu po zabiegu.

Więcej o zabiegach możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładce Geneo

O wszystkie te zabiegi pytaj w dobrych gabinetach kosmetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *